kolmapäev, 6. mai 2015

50 parimat restorani 2015

Uus tabel jälle väljas, seda näeb siit.
Meeldetuletuseks - restoranide edetabel sünnib kahes jaos. Kõigepealt kevadel valivad restoranitöötajad välja 50 parimat. Seejärel aga külastavad väljavalitud söögikohtasid nende endi teadmata kodu- ja välismaised hindajad, kes hindavad restorani sööke, jooke, teenindust ning miljööd. 
Selle põhjal moodustub sügiseks juba edetabel kus iga restoran on liikunud tabelis konkreetsele kohale 1-50.
Väga suuri üllatusi ei ole, aga siiski on tabelis 14 uut tulijat, mis näitab et potentsiaali on ja uusi häid kohti, kes tublisti pingutavad, tuleb juurde.
Seoses suve algusega soovitan tähele panna, et Pärnus on lausa neli uut tulijat, Kalamajaka kohvik, Raimond, Lime Lounge ja Piparmünt. Niiet lisaks suvepealinna olemasolevatele vahvatele kohtadele on juures mitu uut tegijat, mis aitavad ilusatel kuid ülerahvastatud suveõhtutel ehk kiiremini meeldiva istumiskoha leida. Suurematele toidusõpradele on need kohad muidugi ammu teada, aga kes veel ei ole käinud, soovitan suvel külastada. Nagu ikka, lõpetan jutu sellega et ükski tabel ei pretendeeri lõplikule tõele ja alati on küsimusi et miks nii ja miks naa, kuid samas on tegu küllalti adekvaatse abimehega reisi, õhtusöögi, külaliste vastuvõtu või mõne muu sündmuse planeerimisel.
Head algavat grillihooaega ja suviseid maitseelamusi.
Kui minu hallinev habe välja arvata, on Aet, Silja, Piret, (magnumi)-Liina, Tuuli, Mari-Liis ja Ragne muutunud jälle mitu aastat nooremaks, Ragne tundub et on ka pisut jälle kasvanud. Pilt: Lauri Laan
 

1 kommentaar: